Czas realizacji zamówienia

Od połowy kwietnia do połowy października, w sezonie wegetacyjnym rośliny wysyłamy w ciągu 5 dni po zaksięgowaniu wpłaty. Wyjątkiem jest, kiedy w opisie dostępność roślin  jest w innym terminie.

 

Zamówienie można złożyć


- poprzez formularz zamówień umieszczony na stronie sklepu pod adresem http://zurawka.pl/

- drogą email na adres zurawka.pl@gmail.com

- telefonicznie pod nr tel. 606 857 253

 

Warunkiem wysłania zamówienia jest poprawne podanie przez Kupującego danych adresowych i kontaktowych wraz z numerem telefonu niezbędnym przy wysyłce kurierskiej. Każde złożone poprzez sklep zamówienie, zostaje potwierdzone odpowiednią informacją wysyłaną przez system na podany podczas składania zamówienia adres email. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym i Sprzedawcą. Przed złożeniem zamówienia Kupujący ma prawo do sprawdzenia poprawności tych danych.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do telefonicznego lub mailowego potwierdzenia zamówienia. Zamówienie może być anulowane w przypadku braku możliwości kontaktu z Kupującym.

Jeśli dane adresowe zostały błędnie wpisane przez kupującego i błąd ten uniemożliwia dostarczenie przesyłki, koszty powrotu przesyłki do gospodarstwa i ponownej wysyłki ponosi kupujący.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl